Login Activity (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: User
fr: Utilisateur

en: IP Address
fr: Adresse IP

en: Browser
fr: Navigateur

en: Access denied.
fr: Accès refusé.

en: Platform
fr: Plate-forme

en: Date & Time
fr: Date et heure

en: Account Activity
fr: Activité du compte
