Login Activity (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: IP Address
hi: IP पता

en: Browser
hi: ब्राउज़र
