Login Activity (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: User
hu: Felhasználó

en: IP Address
hu: IP-cím

en: Browser
hu: Böngésző

en: Date & Time
hu: Dátum és időpont
