Login Activity (7.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: User
is: Notandi

en: IP Address
is: IP vistfang

en: Access denied.
is: Aðgangi hafnað.
