Login Activity (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: IP Address
km: អាសយ​ដ្ឋាន​ IP

en: Browser
km: កម្មវិធី​រុក​រក
