Login Activity (7.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: IP Address
kn: IP ವಿಳಾಸ

en: Browser
kn: ವೀಕ್ಷಕ

en: Access denied.
kn: ನಿಲುಕಣೆಯನ್ನು ನಿರಾಕರಿಸಲಾಗಿದೆ.

en: Platform
kn: ಪ್ಲಾಟ್‌ಫಾರ್ಮ್
