Login Activity (7.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: IP Address
mn: Интернэт протоколын хаяг

en: Browser
mn: Хөтөч
