Login Activity (7.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: User
oc: Utilizaire

en: IP Address
oc: Adreça IP

en: Browser
oc: Navigador
