Login Activity (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: User
sv: Användare

en: IP Address
sv: IP-adress

en: Browser
sv: Webbläsare
