Login Activity (7.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: User
te: వాడుకరి

en: IP Address
te: ఐపీ చిరునామా

en: Browser
te: విహారిణి
