Login Activity (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: User
tr: Kullanıcı

en: IP Address
tr: IP Adresi

en: Browser
tr: Tarayıcı

en: User Login Activty
tr: Kullanıcı Girişi Etkinliği
