Login Activity (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: User
uk: Користувач

en: IP Address
uk: IP-адреса

en: Browser
uk: Браузер

en: User does not exist.
uk: Користувача не існує.

en: Access denied.
uk: Немає доступу.

en: Platform
uk: Платформа

en: Date & Time
uk: Дата та час
