Login Activity (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: User
vi: Người dùng

en: IP Address
vi: Địa chỉ IP

en: Browser
vi: Trình duyệt

en: Access denied.
vi: Truy cập bị từ chối
