Login Activity (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: User
ar: المستخدم

en: IP Address
ar: العنوان IP

en: Browser
ar: المتصفّح
