Login Activity (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: User
de: Benutzer

en: IP Address
de: IP-Adresse

en: Browser
de: Internet-Browser

en: User does not exist.
de: Benutzer existiert nicht.

en: Access denied.
de: Zugriff verweigert.

en: Platform
de: Plattform

en: Date & Time
de: Datum & Zeit
