Login Activity (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: User
eu: Erabiltzailea

en: IP Address
eu: IP Helbidea

en: Browser
eu: Nabigatzailea
