Login Activity (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: User
fi: Käyttäjä

en: IP Address
fi: IP-osoite

en: Browser
fi: Selain
