Login Activity (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: User
gl: Usuario/a

en: IP Address
gl: Enderezo IP

en: Browser
gl: Navegador
