Login Activity (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: User
hr: Korisnik

en: IP Address
hr: IP adresa

en: Browser
hr: Preglednik
