Login Activity (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: User
hy: Օգտագործող

en: IP Address
hy: IP հասցե

en: Browser
hy: Բրաուզեր
