Login Activity (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: User
id: Pengguna

en: IP Address
id: Alamat IP

en: Browser
id: Peramban

en: Platform
id: Perangkat
