Login Activity (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: User
ja: ユーザー

en: IP Address
ja: IPアドレス

en: UID
ja: ユーザーID

en: Browser
ja: ブラウザー
