Login Activity (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: User
lv: Lietotājs

en: IP Address
lv: IP adrese

en: Browser
lv: Pārlūks
