Login Activity (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: User
pl: Użytkownik

en: IP Address
pl: Adres IP

en: Browser
pl: Przeglądarka

en: Platform
pl: Platforma

en: Date & Time
pl: Data & czas
