Login Activity (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: User
ru: Пользователь

en: IP Address
ru: IP-адрес

en: Browser
ru: Браузер

en: Access denied.
ru: В доступе отказано.

en: Platform
ru: Платформа
