Login Activity (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: User
sk: Používateľ

en: IP Address
sk: IP adresa

en: Browser
sk: Prehliadač

en: User does not exist.
sk: Používateľ neexituje

en: Access denied.
sk: Prístup zamietnutý.
