Login Activity (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: User
sl: Uporabnik

en: IP Address
sl: IP naslov

en: Browser
sl: Brskalnik
