Login Activity (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: User
ta: பயனர்

en: IP Address
ta: ஐபி முகவரி

en: Browser
ta: உலவி
