Login Activity (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: User
az: İstifadəçi

en: IP Address
az: İP ünvan

en: Browser
az: Brauzer
