Login Activity (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: IP Address
bo: IP ཁ་བྱང

en: Browser
bo: དྲ་ངོས་ཀློག་བྱེད
