Login Activity (7.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Yes
es: Sí

en: User
es: Usuario

en: IP Address
es: Dirección IP

en: Browser
es: Navegador

en: Access denied.
es: Acceso denegado.
