Login Activity (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: User
lt: Narys

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: Browser
lt: Naršyklė
