Login Activity (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: User
nl: Gebruiker

en: IP Address
nl: IP-adres

en: Date & Time
nl: Datum & Tijd
