Login Activity (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: User
pt: Usuário

en: IP Address
pt: Endereço IP

en: Browser
pt: Navegador
