Login by IP (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན

en: delete
bo: བསུབ

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Session
bo: དུས་སྐབས

en: Page settings
bo: དྲ་ངོས་སྒྲིག་འགོད

en: All pages except those listed
bo: འདིར་མིང་འཁོད་པའི་དྲ་ངོས་མ་གཏོགས་པའི་དྲ་ངོས་ཡོངས

en: Only the listed pages
bo: འདིར་མིང་འཁོད་པའི་དྲ་ངོས་ཁོ་ན
