Login by IP (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: user
eo: uzanto

en: delete
eo: forigu

en: Username
eo: Uzantnomo

en: edit
eo: redakti

en: Page settings
eo: Paĝaj agordoj
