Login by IP (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: user
fi: käyttäjä

en: delete
fi: poista

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: edit
fi: muokkaa

en: Session
fi: Sessio

en: Page settings
fi: Sivuasetukset

en: All pages except those listed
fi: Kaikki paitsi listatut sivut

en: Only the listed pages
fi: Vain listatut sivut
