Login by IP (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: user
ka: მომხმარებელი

en: delete
ka: წაშლა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Session
ka: სესია

en: Page settings
ka: გვერდის პარამეტრები
