Login by IP (7.x-1.0) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: user
no: bruker

en: delete
no: slett

en: Username
no: Brukernavn

en: edit
no: rediger

en: Session
no: Sesjon

en: Page settings
no: Sideinnstillinger

en: All pages except those listed
no: Alle sider unntatt de som er listet

en: Only the listed pages
no: Kun de listede sidene
