Login by IP (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: user
oc: utilizaire

en: delete
oc: suprimir

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: edit
oc: modificar

en: Page settings
oc: Paramètres de la pagina

en: All pages except those listed
oc: Totas las paginas, levat las que son listadas

en: Only the listed pages
oc: Solament las paginas listadas
