Login by IP (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: user
fa: کاربر

en: delete
fa: حذف

en: Username
fa: نام کاربری

en: edit
fa: تدوین

en: Session
fa: نشست

en: Page settings
fa: تنظیمات صفحه
