Login by IP (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: user
ast: usuariu

en: delete
ast: desaniciar

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: edit
ast: editar

en: Session
ast: Sesión
