Login by IP (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: user
mn: хэрэглэгч

en: delete
mn: устгах

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: edit
mn: засварлах

en: All pages except those listed
mn: Жагсаалтад орсон хуудаснаас гадна бүх хуудаснууд

en: Only the listed pages
mn: Зөвхөн жагсалтад байгаа хуудаснууд
