Login by IP (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: user
nl: gebruiker

en: delete
nl: verwijderen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: edit
nl: bewerken

en: Session
nl: Sessie

en: Enable debugging
nl: Debuggen inschakelen

en: Page settings
nl: Pagina-instellingen

en: Invalid user.
nl: Ongeldige gebruiker.

en: All pages except those listed
nl: Alle pagina's behalve de genoemde

en: Only the listed pages
nl: Alleen de genoemde pagina's

en: Save user
nl: Gebruiker opslaan

en: Change restrictions
nl: Beperkingen wijzigen

en: Change limit
nl: Limiet wijzigen

en: + Add user
nl: + Gebruiker toevoegen

en: Login by IP
nl: Login met IP
