Login by IP (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Do nothing.
ar: لا يعمل شيئًا

en: edit
ar: تحرير

en: Session
ar: الجلسة

en: Page settings
ar: إعدادات الصفحة

en: Error message
ar: رسالة الخطأ

en: Warning message
ar: رسالة التحذير

en: Status message
ar: رسالة الحالة

en: All pages except those listed
ar: كل الصفحات باستثناء تلك المدرجة في القائمة

en: Only the listed pages
ar: فقط الصفحات المدرجة في القائمة
