Login by IP (7.x-1.2) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: edit
be: рэдагаваць

en: Session
be: Сесія

en: Error message
be: Паведамленне пра памылку

en: Warning message
be: Папярэджанне

en: Status message
be: Паведамленне пра статус

en: All pages except those listed
be: Усе старонкі, акрамя пералічаных

en: Only the listed pages
be: Толькі пералічаныя старонкі
