Login by IP (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: delete
bg: изтрий

en: Username
bg: Потребителско име

en: edit
bg: редактирай

en: Error message
bg: Съобщение за грешка

en: Warning message
bg: Предупредително съобщение

en: Status message
bg: Статус съобщение
