Login by IP (7.x-1.2) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: edit
bn: সম্পাদন

en: Session
bn: সেশন

en: Error message
bn: ত্রুটি সম্পর্কিত বার্তা

en: Warning message
bn: সতর্কীকরণ বার্তা
