Login by IP (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: delete
da: slet

en: Username
da: Brugernavn

en: Do nothing.
da: Gør intet.

en: edit
da: redigér

en: Page settings
da: Sideindstillinger

en: Error message
da: Fejlmeddelelse

en: Warning message
da: Advarsel

en: Status message
da: Statusmeddelelse

en: All pages except those listed
da: Alle sider undtagen de nævnte

en: Only the listed pages
da: Kun de viste sider
