Login by IP (7.x-1.2) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: delete
de: Löschen

en: Username
de: Benutzername

en: Do nothing.
de: Nichts machen.

en: edit
de: Bearbeiten

en: Page settings
de: Seiteneinstellungen

en: Invalid user.
de: Ungültiger Benutzer.

en: Error message
de: Fehlermeldung

en: Warning message
de: Warnmeldung

en: Status message
de: Statusmeldung

en: All pages except those listed
de: Alle Seiten außer den angegebenen

en: Only the listed pages
de: Nur die aufgelisteten Seiten
